Opis techniczny

SYSTEM PORĘCZY I BALUSTRAD ZE STALI NIERDZEWNEJ

Różnorodność

Różnorodność kształtów naszych poręczy schodowych, balustrad tarasowych i schodowych, uchwytów i podjazdów dla osób nie pełnosprawnych daje duże możliwości wyboru architektom i projektantom wnętrz w idealnym dopasowaniu poszczególnych elementów, dzięki czemu tworzą doskonałą harmonię w pomieszczeniach.

Szeroka gama

Możliwe są różne rodzaje obróbki powierzchni : Poler, Szlif, a także łączenie tychże elementów z innymi materiałami takimi jak: drewno, szkło, poliwęglan. Możliwe jest także wykonie naszych elementów wg specjalnej specyfikacji klienta.

Szybkość i łatwość montażu

Nasz system poręczy dzięki wysokiej precyzji elementów eliminuje typowe problemy związane z montażem występujące w innych systemach, takie jak spawanie czy polerowanie. Ponieważ jedynymi wykonywanymi czynnościami są skręcanie i klejenie, pozwala to na znaczne skrócenie czasu montażu.

Doskonały kształt i bezpieczeństwo

Wszystkie elementy wykonane są z wysokiej jakości odlewów ze stali nierdzewnej odpornej na działanie warunków atmosferycznych , dlatego też system nadaje się do wykorzystania także na zewnątrz budynków. Wszelkiego rodzaju punkty łączeń są niewidoczne i ukryte pod idealnie wypolerowaną powierzchnią. Dzięki precyzji wykonania poziom bezpieczeństwa naszych poręczy nie odbiega od innych konwencjonalnych systemów ., a dodatkowo oferuje szybkość i łatwość montażu połączoną z doskonałą jakością i stylistyką dającą zadowolenie użytkownikowi.

Zastosowanie

Domy jednorodzinne, obiekty użyteczności publicznej jak biura, banki, hotele, sanatoria, podjazdy dla inwalidów.


System poręczy i balustrad
Schodowych ze stali nierdzewnej
Kształtki


Pobierz Pełny Katalog - Systemy Poręczy i balustrad